Datum 21.11.2011

Vložil Jakubec

Titulek Krupka

Odpovědět

Kluci, pěknej zápas, dobrá hra a hlavně dost gólů a 3 bodíky, ještě potvrdit ve čtvrtek ...............

Datum 22.11.2011

Vložil Jáchym

Titulek Re: Krupka

Odpovědět

Parádní zápas, v útočné fázi vycházelo téměř vše, byli jsme hodně produktivní (zejména Pěna a Mišan), pochvalu ale zasloužíte úplně všichni, v obranné fázi jsme pár chyb udělali, ale to se dá pochopit vzhledem k charakteru utkání (bylo hodně útočné - jak jinak v malé hale). Šiny zachytal, podržel v důležitých momentech (ani jeden z gólů nejde na jeho vrub). Kluci, děláte mi velkou radost, mám pocit, že si ten tým sedá, posily se zapracovali, jen tak dál. Jak psal Michal, ve čtvrtek je potřeba zvládnout utkání s FCH, to bude úplně jiné kafe, určitě budou čekat, co uděláme my, nebudou se nikam hrnout. Už teď se na to utkání těším!

Vložil Kubi

Titulek Re: Re: Krupka

Odpovědět

Blahopřeji k další výhře. Moc hezky se na tu tabulku kouká.

Datum 10.11.2011

Vložil Kubi

Titulek Partizan

Odpovědět

Pánové super, jen tak dál. Bod je dobrej. Stále trvá neporazitelnost.

Vložil jakubec

Titulek Partizán

Odpovědět

Bodík dobrej, ale mohli být tři, kdybysme proměnili šance (hlavně já :-) ) a v posledních vteřinkách proměnili desítku, ale ta hala je tragická a moc týmů tam bodovat nebude. Jinak je super, e nás chodí stále tolik i na venkovní zápasy, klíč k úspěchu - super .-))

Datum 03.11.2011

Vložil Marek

Titulek HUN Litvínov

Odpovědět

Děkuji všem za dnešní odvedenou práci. Až na malý výpadek od 15 - 20 minuty druhého poločasu to bylo bez problémů. Akorát musíme více proměňovat šance. Jinak rarita 4 zápasy a 4 různí brankáři :-)

Titulek Re: HUN Litvínov

Odpovědět

Dobrý tři bodíky, ale na tribuně jsem byl hotovej .......... :-)

Datum 04.11.2011

Odpovědět

Ty 4 různý gólmany ve 4 dosud odehraných zápasech jsem si po zápase taky uvědomil, ale aspoň je z čeho vybírat. Včera první půle absolutně super zvládnutá, běhalo se, byla chuť. Ve druhý půlce jsme úplně přestali běhat, často jsme nepokrývali hráče, nemluvilo se (na rozdíl od 1. půlky, hodně byl slyšet pery, chválím), a po těch gólech soupeře jsme hodně znejistěli, závěr jsme ale si pohlídali, ikdyž i na lavičce to byly pěkný nervy, když člověk nehraje; jinak 3 body jsou doma, teď nás čeká test nejtěžší, partizan u nich doma. Pokud tam pojedeme v plný sestavě (včetně z těch 4 gólmanů prozatím nejlepšího šinyho), tak šance uspět určitě máme.

Datum 28.10.2011

Titulek Kdo nás zastaví?!:-D

Odpovědět

partizan neuvěřitelně vyhrál 11:8 nad automatem litvínov poté, co v půlce prohrával 0:6, neskutečný obrat!!! kod nás zastaví:-)))))