Datum 17.03.2012

Vložil Jarda-Betis

Titulek Re: 3. místo!

Odpovědět

Ahoj Jáchyme, myslím si, že jste jasně třetí, jelikož druhým kritériem po bodch jsou vzájemné zápasy, až třetí je rozdíl skóre. Doma jsme Mako porazili 7:4, venku prohráli 3:5, tzn. máte lepší vzájemná utkání. Doufám že se nemýlím. Blahopřeji tedy ke třetímu místu

Datum 09.03.2012

Vložil jáchym

Titulek VÝHRA!!!

Odpovědět

kluci, k výhře 7:6 gratuluju, budeme držet palce FCH Most, aby v posledním ligovém zápase alespoň plichtil s Makem, pak budeme 3.

Datum 07.03.2012

Vložil Saba a Skrtka

Titulek Pozdrav z Francie:-)

Odpovědět

Ahoj chlapci posilame pozdrav ze slunecne dovolene,kde samozrejme nabirame fyzicku v podobe neustaleho lyzovani kdy Skrtka uz stacil sundat starika na sjezdovce:-) zitra vam prejeme vyhrat a poradne si to uzit;-)

Datum 06.02.2012

Vložil Jáchym

Titulek Hun Litvínov - Vinea (4:7)

Odpovědět

tak další vítězství máme v kapse, ikdyž se nerodilo lehce. V první půli jsme po celkem laciných brankách inkasovaných z delší vzdálenosti dokázali srovnat skóre díky střelecké pohotovosti čiba (který si 4 vstřelenými góly možná řekl o místo v útoku), v druhém poločase jsme pak ještě jednou nechali soupeře "čuchnout" k vedení po individuální chybě a následném obléhání naší branky, avšak pak naši hráči předvedli 4 pěkné akce a soupeře jsme tímto položili na lopatky. Dobře kromě čiba zahrál růža, který toho dosud mnoho díky studijním povinnostem neodehrál, vzadu hezky tvrdil muziku antek a vepředu byl vidět zejména čibo (ač hrající zezadu). Samozřejmě pochvalu zaslouží celé mužstvo. Teď nás čeká Partizan a tím pádem tuhý boj o 2. místo!

Datum 20.01.2012

Vložil jakubec

Titulek Jirkov

Odpovědět

klucí dobrý 3 bodíky, hra nebyla špatná a hlavně Jáchym zachytal, pěkná práce ..... jen tak dál .....

Titulek Re: Jirkov

Odpovědět

za body jsem rád, hry byla taky dobrá, ikdyž gólů mohlo být i více; přišlo poměrně dost lidí, za což musíme být rádi, hraje se nám s jejich podporou lépe. Mě se chytalo dobře, sice z první střely gól nepotěšil, ale pak jsem se chytl a až na jeden blbej výhoz to bylo z mý strany solidní. Příští týden máme venku MAKO, chtělo by to potvrdit včerejší výhru. Potrénujeme a uvidíme. Jinak kluci, mám z nás radost!:-)

Datum 10.01.2012

Titulek Shrnutí zápasu Automat Litvínov - Vinea

Odpovědět

Shrnutí včerejšího zápasu: první půlka bez chyby, zásluhou střelecky disponovaného peryho a gólmana (mě), který pochytal nebo povyrážel vše, co na něj šlo, jsme v půli vedli zaslouženě 3:0, ve druhé půli jsme po vstřelení dalšího gólu nepochopitelně polevili a navíc jsme přestali hrát jako kolektiv. Po zbytečných ztrátách či po neodpískaných faulech na naše hráč, jsme se místo hry věnovali diskuzi s rozhodčími a utkání tím zdramatizovali. Nakonec se nám díky Valdovi podařilo proměnit jednu ze dvou desítek a zaslouženě si tak z Mostu (Litvínova) odvážíme 3 body.

Datum 03.01.2012

Titulek Odvety

Odpovědět

Nazdar šlejšky, tak co, už se těšíte na druhou - odvetnou část sezóny? Věřím, že se nám povede stejně tak, jako ta první a skončíme do třetího místa.