Začátek přípravné části sezóny

02.08.2011 08:39

 

Dnes od 19:30 hod. se v nové sportovní hale v Kadani uskuteční první trénink naše mužstva v této futsalové sezóně. Do přípravné části vstupujeme s velkým nadšením a zároveň s mnoha nedořešenými záležitostmi, na které nám dá odpověď teprve následující dva měsíce přípravy. Jde zejména o konsolidaci hráčského kádru, který na začátku přípravy čítá 22 jmen. Očekáváme, že během přípravy dojde k protřídění kádru, přičemž na konci přípravy by měla být zřejmá základní "kostra" mužstva. Naším cílem je dát prostor více hráčům (nejen na tréninku ale i v zápase), nestavět pouze na několika vybraných individualitách. Do mužstva chceme zapracovat nově příchozí (zejména mladé) hráče různého ražení a kvalit, kteří by v budoucnu mohli navázat na klubou tradici po léta budovanou všemi, ať již vysloužilými či stále aktivními, členy fotbalového oddílu SK Vinea Club Kadaň. Vše samozřejmě závisí na vůli a zápalu jednotlivců ochotných za náš klub nechat na palubovkách nejen v tréninku ale zejména v soutěžních utkáních své maximum. Proto budeme od prvního tréninku přistupovat k přípravě velmi zodpovědně a s maximálním soustředěním.

 Sraz před prvním tréninkem je dnes v 19:15 hod. před sportovní halou v Kadani. 

Zpět