Kniha návštěv

Datum 10.10.2012

Vložil Jáchym

Titulek Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

Vinea vááálííí! Pěknej výsledek na začátek sezóny, soupeř se držel jen první poločas, pak jsme zabrali a hlavně proměňovali šance. Výsledek 10:1 je pro soupeře krutý, ale pro nás jen dobře, takhle lehký zápas už nás asi nečeká. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout, pak Peryho, podal pěknej výkon, hodně toho naběhal a dokázal se i střelecky prosadit!:)

Datum 10.10.2012

Vložil jardys

Titulek Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

a hlavně bych k tomu přidal štěstí, protože těch šest tyček co vás zachránilo před golem, by byl výsledek jiný. Takže tak jednoznačný to zas nebylo. Trochu soudnosti.

Datum 11.10.2012

Vložil Jáchym

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

jaryne, už to nehul, nedělá ti to dobře na palici; byl si asi na jiném zápase, těch pár šancí, co jste měli, sem chytil. a to bez brejlí nevidím dál, než na penaltu. takže potrénujte a příště už to bude určitě lepší než v úterý.

Datum 11.10.2012

Vložil Jakubec

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

Já na zápase nebyl, ale tým který vyhraje 10:1 nemusí být soudnej, výsledek mluví za vše :-D

Datum 12.10.2012

Vložil Marek

Titulek Re: Re: Jirkov - Vinea 1:10

Odpovědět

Nevím, zda bylo šest tyček, já osobně si pamatuju tak 3. My jsme mohli dát ještě dalších deset gólů, takže nevím, co myslíš soudností. 10:1 mluví za vše....

Datum 04.10.2012

Vložil míra

Titulek dresy

Odpovědět

Posílám odkaz na výprodeje dresů
https://www.celeano.cz/cz/akce/

Datum 23.09.2012

Vložil Svoper

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Zdarec,
Tak co pak všichni děláte??kromě toho že asi trénujete na novou sezónu:-))tady to vypadá jak po vymření!?chtělo by to asi zajít někam na pivečko nebo vínečko co????

Datum 25.09.2012

Vložil Jáchym

Titulek Re: Pozdrav

Odpovědět

nazdar kluci, koukejte pořádně potrénovat, ať v prvním mistráku proti jirkovu neshoříme jako papír, já přijedu jako vždy s formou jako blázen, tak doufám, že tohle fórum tréňa čte, pač jestli je to rozumnej kluk, ví, koho dát do brány:)))) teď vážně, nezahálím, trénuju, abych nebyl oproti vám pozadu. jinak dobrý, doufám, že i u vás je vše při starém. těším se na společné setkání!

Datum 28.09.2012

Vložil Marek

Titulek Re: Re: Pozdrav

Odpovědět

Jasně, že vše čtu. V pondělí potrénujeme, doladíme formu a hurá do sezóny :-D
Jednička si jasná Akyme :-)

Datum 12.06.2012

Vložil Jakubec

Titulek kola

Odpovědět

Přátelé a kamarádi, letošní ročník kolařského zájezdu byl velice náročný, ještě teď mě všechno bolí, hlavně od toho jak jsem řval smíchy :-))))) náhradní program kvůli špatnému počasí nebyl špatný :-))(co asi dělá chudák průvodce z pivovaru) - ale za rok jedeme to Holandsko :-)))